De Global Invacom FC/PC → SC/PC 3.0 1 mtr verloopkabel is een singlemode glasvezelkabel die een FC/PC‑connector koppelt aan een SC/PC‑connector. Deze kabel biedt een betrouwbare, lage‑verliesverbinding tussen twee veelgebruikte connectorstandaarden en is geschikt voor diverse toepassingen in telecom‑, datanetwerk‑, en
Toon meer
De Global Invacom FC/PC → SC/PC 3.0 1 mtr verloopkabel is een singlemode glasvezelkabel die een FC/PC‑connector koppelt aan een SC/PC‑connector. Deze kabel biedt een betrouwbare, lage‑verliesverbinding tussen twee veelgebruikte connectorstandaarden en is geschikt voor diverse toepassingen in telecom‑, datanetwerk‑, en testomgevingen.
Belangrijkste kenmerken
- Kabeltype: singlemode glasvezel (9/125 µm)
- Connectoren: FC/PC aan het ene uiteinde, SC/PC aan het andere
- Lengte: 1 meter
- Flexibele 3.0 mm kabelmantel
- Laag invoegverlies en stabiele optische prestaties
- Plug‑and‑play toepassing
Toepassingen
Telecom‑ en datanetwerken
Patch‑ en verbindingsoplossingen
Test‑ en meetopstellingen
FTTH‑ en FTTx‑installaties
Deze verloopkabel maakt het eenvoudig om FC/PC‑apparatuur te verbinden met SC/PC‑poorten zonder extra adapters, en zorgt voor een robuuste glasvezelverbinding met minimale signaalverliezen.
Toon minder